Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Sprawdź, komu zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle modne ostatnio pikniki firmowe i eventy plenerowe, ale w zasadzie przez cały rok w różnych punktach kraju mają miejsce sympozja, benefisy czy gale. Takie eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite przekąski, doświadczona obsługa – o cateringu na imprezę

Zabukowałeś salę na event albo zdecydowałeś się już na punkt, w którym urządzisz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz trzeba postarać się o to, by uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych trunków, przekąsek oraz gorących potraw. Pamiętaj, że w czasie istotnych gal nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – właściwy rozkład stołów, szykowne ozdoby, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy zapewne docenią też, jeśli posiłki będą podawać im wprawni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Czy warto skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęty zespół nie tylko przygotuje smaczne dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy będą przywiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas bankietu. Na życzenie klienta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, potrawy i przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]