Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie bądź śluby, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na które zaprasza się nieraz nawet i sto osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć menu, a następnie przygotować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie przyjęcia weselnego to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na wysyłanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia odpowiedniej ilości trunków i zakąsek podawanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoły będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, potrawy będą pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować gościom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi regułami, tak w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu przygotować menu z zaproponowanych dań. Wypada jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować unikalne zestawy potraw.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]