Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Serwis okien Warszawa - usługa dostosowana do Twoich potrzeb

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]