Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu opieki nad dzieckiem, wierności partnera czy ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych informacji staje się bez wątpienia łatwiejsze.

Kto przede wszystkim korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w efektywny i szybki sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają również doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.