Kraków Airport Taxi – najwyższe standardy w transporcie

Na ruchliwych lotniskach złapanie taksówki może okazać się sporym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy mieszkańcy konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć poważne kłopoty – ich wizyta w danym miejscu jest zwykle bowiem zaplanowana z dużą dokładnością. Dobrze więc zawczasu pamiętać o transporcie na miejsce. Przedsiębiorstwa świadczące takie usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi – na przykład w Warszawie, Łodzi oraz w Krakowie. Warto jednak dodać, iż te przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko możliwością zamówienia transportu na daną porę – posiadają poza tym wiele innych plusów. Czemu więc powinniśmy postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Plusem usługi Kraków Airport Taxi jest również klasa samochodów – przedsiębiorstwo ją oferująca stosuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa oraz pozostałych wiodących marek aut. Duże znaczenie ma też to, iż wybierając tę opcję transportu nie trzeba dzielić miejsca z obcymi pasażerami – auto zarezerwowane jest jedynie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Warto wspomnieć także o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po Krakowie – dostępne będzie bowiem zamówienie podróży do innych miejscowości w Małopolsce lub poza nią.

Kraków Airport Taxi – ceny

Trasy do najpopularniejszych Business Parków i biur firm, rozmieszczonych na terenie miasta, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy większej niż 100 zł. Na trochę wyższe opłaty musimy być gotowi, jeżeli chcemy zarezerwować kurs do innego miasta leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – zależnie od tego, ile osób będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje luksusowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą najbardziej wybrednych.