Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Sala weselna Kraków i okolice - zobacz korzystną ofertę.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina narzeczonych oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę ważnych czynników. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, innymi słowy ułożenie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i dekoracja stołów . Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zaplanować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Wesele można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej niż 30 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]