Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, których zadaniem zbudowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby świętować nowe kontrakty, a także różnorodne konferencje, szkolenia i gale dla wspólników biznesowych. Takie imprezy muszą być stosownie zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeżeli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do rangi planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w zwykłej sali. Wypada w takich przypadkach wyprawić event w klimatycznym miejscu, które dodatkowo podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni zostaną goście nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, powinno się zdecydować się na salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprez firmowych – zleć catering solidnej firmie

Planując event firmowy nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówiony punkt smakowitych dań dla obecnych, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W trakcie ekskluzywnych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Opłaca się więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i doskonałe wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]