Organizacja ślubu z drobną pomocą

Więcej szczegółów o organizacji ślubów Kraków

Przyjęcie ślubne to najważniejsze wydarzenie w życiu, które trzeba przygotować z dużym wyprzedzeniem. Warto skorzystać z doradztwa wedding plannera, który zadba o odpowiednią oprawę – jeśli pragniemy, żeby ceremonia przebiegła perfekcyjnie. Jak przebiega profesjonalna organizacja ślubu i co sprawia, że tak dużo przyszłych nowożeńców się na nią decyduje?

Organizacja ślubów – uniknij stresu

Samodzielna organizacja ślubu to duże przeżycie dla młodych par. Należy znaleźć restaurację, zaangażować obsługę foto, a do tego dochodzą jeszcze problemy związane z ustrojeniem sali, muzyką oraz wybraniem dodatków. To może wywołać dużo nerwów, dlatego warto zlecić organizację ślubów ekspertowi. Organizator zna nie tylko najnowsze tendencje związane z modą ślubną, ale także jest znakomicie zorganizowany. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – zamówienie i rozesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich w restauracji, dobór potraw. Na życzenie państwa młodych można także zrobić wesele oryginalne. A może pragniemy wynająć operatora drona, który stworzy wspaniałe zdjęcia z powietrza? Takie filmy stają się coraz bardziej popularne – konsultant ślubny na pewno zachęci nas do tego. Oprawa uroczystości zależy od budżetu jaki posiadamy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – pamiętaj o szczegółach

Konsultant ślubny wybierze dla nas najmodniejsze kwiaty, zaangażuje profesjonalnego kamerzystę oraz zadba o usadzenie gości na uroczystości. Nie będziemy musieli sami ustalać szczegółów z firmą cateringową, pertraktować w sprawie kwiatów i tracić nerwów. Nawet małe drobiazgi tworzą w dniu ślubu atmosferę, dlatego trzeba się o nie zatroszczyć. Konsultant ślubny pojedzie z nami nawet po suknię i pomoże kupić zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]