Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Dlaczego warto korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy też bezpłatny dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]