Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie święte, chrzty oraz imprezy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku powinniśmy wynająć pasujący do okazji lokal.

Jak wybierać miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny lub osiemnastka, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część uczestników stanowią kilkulatki, a więc chrzciny czy komunie, warto wyprawić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również powinny być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Znalezienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednak niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskiej oprawie urządzane są w nim komunie, chrzty i – naturalnie – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez ułożenie oraz ozdobienie stolików, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]