Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

W tym miejscu dowiesz się, kto ma w swojej ofercie projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]