Sprzątanie grobów

Zamów sprzątanie grobów Kraków

Zapewne żaden z nas nie chciałby, aby pomniki jego bliskich były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, porządkując groby tylko przed najważniejszymi rocznicami. obecnie jednak nie musimy wcale skazywać ich na zapomnienie – musimy jedynie zlecić ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Gdzie szukać podobnych usług? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Jak znaleźć czyszczenie grobów?

Ogłoszenia przedsiębiorstw proponujących czyszczenie grobów bez problemu wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarkę. Oprócz tego, firmy te zwykle promują się również w otoczeniu cmentarzy – jeśli dobrze sprawdzimy tablice z anonsami, niewątpliwie znajdziemy dobrą dla nas osobę.

Czyszczenie grobów i pozostałe usługi

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się pomnikami zmarłych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, montaż ławeczki przy grobie, palenie świeczek oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowego zlecenia oraz wybór oferty abonamentowej.

Ile zapłacimy za czyszczenie grobów?

Na pytanie dotyczące ceny podobnych usług trudno byłoby odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ koszty mogą znacznie różnić się w poszczególnych miejscowościach. W większości polskich miejscowości za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo w granicach trzydziestu złotych. Roczna opłata stała kosztować będzie natomiast mniej więcej 400 zł za pojedynczy grób.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]