Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Komfort, sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu oraz szybkość – to główne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie martwić się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy rozładowany akumulator.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]