Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Po męczącym locie wreszcie lądujemy. Jest już ciemno, zaś przy lotnisku nie stoi żadna taksówka. Podróż komunikacją miejską także nie będzie trafionym rozwiązaniem. Raz, że nie jeżdżą teraz tak często, po drugie – mamy cenny bagaż. Chcąc takich problemów się ustrzec, podróż w interesach należy zorganizować zawczasu i zarezerwować transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, że obecnie nie będzie to problemem. W miejscowościach z głównymi portami lotniczymi funkcjonują bowiem firmy świadczące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich specyfika niewątpliwie trafi w potrzeby najbardziej wyczulonych pasażerów. Czym zatem różni się od zwykłego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę opcję?

Plusy transferu na lotnisko

Wielu klientów z pewnością usatysfakcjonuje to, iż firmy oferujące transfer z lotniska w Krakowie oraz innych dużych miastach operują flotą składającą się wyłącznie z ekskluzywnych samochodów – na przykład Mercedesów. W przeciwieństwie do tradycyjnego transportu, pasażerowie mają szansę zamówić transport swoich kontrahentów biznesowych – taksówkarz odbierze klienta z lotniska i dostarczy pod wskazany adres. Należy także dodać, że transfer na lotnisko i do hotelu zakłada też dłuższe trasy – klienci mogą zamówić trasę do innej miejscowości, a nawet regionu.

Transfer na lotnisko – ile kosztuje?

Ze względu na swoje liczne zalety oraz oferowane wysokie standardy jazdy jasnym jest, tego typu transfer na lotnisko jest nieco droższy od zwykłej taksówki. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę to, że używając tej opcji mamy szansę dojechać do innych miast, różnice w cenie nie okażą się duże. Przejazd w obrębie Krakowa to wydatek rzędu 70 PLN. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną także zwiedzić południe Polski, mogą skorzystć z kursów do pobliskich miast – między innymi Wieliczki.