Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Prowadzisz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli masz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że szybko opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma dużo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy między innymi przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację danych sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i integrację z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, instalację wyłącznie przetestowanych, potrzebnych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym szybko można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować opinie i poradniki dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]