Wedding planner zaplanuje Twój ślub

Szukasz pomocy wedding plannera Kraków? Zajrzyj tutaj

Ślub to z pewnością największe święto w życiu wielu osób. Nic więc dziwnego, iż organizując to przyjęcie robimy wszystko, aby ustrzec się przykrych niespodzianek oraz sprawić, aby ta okoliczność na lata zapadła w pamięć zaproszonych. Jak pewnie większość z czytelników już doświadczyło, organizacja ślubu to poważny problem – należy zatroszczyć się na przykład o wynajem lokalu, zatrudnienie kapeli czy ozdobienie kościoła. W czasie stresujących nieraz przygotowań możemy niestety nie pamiętać o niektórych sprawach, co może skutecznie zniszczyć nastrój tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. To dlatego młode pary coraz częściej wybierają porady, które zapewnia wedding planner. Na czym więc one polegają?

Wedding planner – czemu się opłaca?

Największym plusem angażu wedding plannera jest z całą pewnością komfort oraz spokój – nie musimy zajmować się zawieraniem współpracy z zespołem, dostawcą ozdób, właścicielem sali oraz fotografem. Wskazówki, jakie oferuje wedding planner to także idealne wyjście dla klientów, którzy nie znają tajników branży weselnej i nie potrafią znaleźć sprawdzonych fotografów oraz DJ-ów. Z kolei orientujący się w niej dokładnie wedding planner pomoże im znaleźć te oferty, jakie z pewnością spełnią ich potrzeby. Dzięki temu wesele na pewno będzie niezapomnianym świętem oraz przebiegnie bezstresowo.

Ceny pomocy wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera mogą zdecydować się nie tylko pary z zasobnym budżetem. To wszak idealne wyjście dla młodych par zamierzających zmniejszyć wydatki związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner pomoże znaleźć kilkakrotnie tańsze oferty. Szczególnie, że jego porady nie będą w ogóle kolosalnym wydatkiem. Ze względu na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt będzie najczęściej ustalany indywidualnie z poszczególną parą. Natomiast w obliczu pozostałych kosztów wiążących się z weselem ten z pewnością nie będzie ogromny.

Dane kontaktowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]