Zakładasz firmę? Sprawdź leasing bez BIK

Leasing to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów stosunków cywilnoprawnych. Opiera się na użyczeniu określonego dobra przez pierwszą stronę, za co kolejna musi uiścić określone w kontrakcie raty. Leasing szczególnie często wybierany jest przez firmy – tym sposobem stosunkowo mało kosztownie mogą nabyć między innymi służbowe samochody lub maszyny. Leasing nie dla wszystkich jest jednak dostępny – wiele instytucji niechętnie zawiera umowy z przedsiębiorcami, którzy wcześniej niezbyt sumiennie regulowali kredyty. Jednak dostępne są metody, które pozwolą na ustrzeżenie się takich trudności.

Na jakich zasadach opiera się leasing bez BIK?

W podobnych sytuacjach najlepszym wyjściem z pewnością okaże się leasing bez BIK. Co prawda nie świadczy go sporo instytucji, jednak po krótkim researchu bez trudu znajdziemy kilka propozycji. Tak możemy sfinansować zakup wszelkiego typu sprzętu niezbędnego do prowadzenia firmy – akcesoriów biurowych, urządzeń poligraficznych, budowlanych czy obrabiarek oraz aut.

Leasing bez BIK – co warto wiedzieć?

Wśród ofert wiele znajdziemy takich, które okażą się nie do końca korzystne – zwłaszcza, iż banki muszą liczyć się z ryzykiem braku spłaty ustalonych w kontrakcie rat. Z tego względu wyszukując leasing bez BIK warto skonsultować wybór wspólnie z certyfikowanym doradcą finansowym. Dzięki temu ustrzeżemy się niemiłych niespodzianek i tym samym sporych wydatków – należy bowiem pamiętać, że wiele propozycji związanych jest z koniecznością regulowania wysokich rat.