30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji polepszyło również sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, iż jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]