„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]