Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Vitberg opinie. Zdobądź więcej informacji

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]