Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]