Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Nie masz doświadczenia w tym temacie? Skorzystaj z doradztwa polskiego psychologa Coventry

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z dostaniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy te niezwykle trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339