Portal „Kto Cię wyleczy” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na ktociewyleczy.pl odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, odrętwienie szyi i ramion oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]