Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od lekarzy, sportowców oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]