Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Dowiedz się, gdzie kupić maseczkę wielokrotnego użytku

Koronawirus, który opanował wszystkie państwa, pod każdym względem przeistoczył nasze relacje społeczne i życie. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do restauracji czy banku, gdzie zwykle napotykamy większe grono ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co jednakże uczynić, jeżeli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z tkaniny?

Wygodna mini przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa nos i usta, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi atutami są komfort, solidność i niewielka waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej używanie przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za plus także to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]