„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]