Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Zobacz jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na rozmaite dolegliwości. Pełny zestaw jest złożony z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie sprawdzany przed przekazaniem do sprzedaży.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]