Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem rozwija swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]