Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Zainteresowany Vitberg opinie? Kliknij tu

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, szwalnię, montownię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]