Wybielanie zębów przy pomocy światła

Lśniące i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety wiele czynników zewnętrznych atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające zapewniają dobre efekty. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i śnieżnobiałe zęby

Szczotkowanie zębów po każdym posiłku pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, paski, woski), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje zauważalne efekty już po kilku zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika określa się odcień zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Istotne jest także dobre dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba minimalizując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o kilkanaście tonów, rezultaty są zatem niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej kilka dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.