Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]