Z czego produkowane jest pieczywo?

Jeśli szukasz pieczywa Kraków, koniecznie odwiedź tę stronę

Pieczywo to podstawa diety człowieka w naszej tradycji. Wytwarzane jest z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem bardzo bogatym w wiele najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do poprawnego działania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą przede wszystkim węglowodany, aminokwasy i białka. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, pełnoziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Tylko wtedy ma się gwarancję, iż spożywane produkty nieprędko staną są czerstwe.
Ze znakomitych wypieków i niesamowitej dbałości o klienta słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się ogromnym zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb robiony jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co stanowi gwarancję najlepszej jakości użytych składników i znakomitego smaku.

Dane kontaktowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]